Nasz instruktor w Radzie Naczelnej ZHP

Gratulacje dla druha Michała, instruktora szczepu 14-stek !
Druh Michał po raz drugi wszedł w skład Rady Naczelnej ZHP.
Życzymy dalszych sukcesów !

Miło nam poinformować, że decyzją 40. Zjazdu ZHP harcmistrz z naszego Hufca – dh Michał Landowski już po raz drugi wszedł w skład Rady Naczelnej ZHP.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
(fot. Piotr Rodzoch)

Akcja Zostań Św. Mikołajem

Akcja Zostań św. Mikołajem trwa już 3 dzień. 14-stki jak co roku zbierają żywność w Tesco w Piastowie.

Dziękujemy Dyrekcji i Pracownikom hipermarketu jak co roku za bardzo miłe przyjęcie i wsparcie Dobrym duszom harcerskim za pomoc przy rozdawaniu ulotek, przewożeniu harcerzy i zwożeniu zebranych darów do magazynu.

Zapraszamy wszystkich do udziału w akcji, a przy okazji na zakupy

III Hufcowy Wieczorek Poetycki – „Jesień”

Witam was wszystkich!
Razem z druhem Adamem serdecznie zapraszamy was na 3 z serii 4 wieczorków poetyckich organizowany przez nas w hufcu. Tematem jest JESIEŃ, a także wszystkie rzeczy które (wg was rzecz jasna) z się z nią łączą.
Wieczorek będzie podzielony na 2 części:
I. Część programowa – czyli to, co ja i druh Adam przygotowaliśmy (wiersze, muzyka, anegdoty etc.)
II. Konkurs – na wieczorku, tuż po części programowej, odbędzie się konkurs recytacji wierszy. Może to być jakikolwiek wiersz związany z jesienią, aczkolwiek preferowalibyśmy własny. Przewidujemy nagrodę za najlepszą recytację!
Czas: 26.11.2017, 18:15 – 19:45
Miejsce: Hufiec ZHP Pruszków, ul. Jasna 2
Do zobaczenia!
dh Krzysztof Krasoń i dh Adam Konecki

Informacja na facebooku

Rozpoczęcie roku harcerskiego szczepu 14MDHiZ

Szczep 14MDHiZ zaprasza wszystkich harcerzy i zuchy wraz z rodzicami oraz gości na rozpoczęcie roku harcerskiego.
Pruszków, Park Mazowsze
23.09.2017 (sobota) od godz 18:00 do 24.09.2017
W planach rozpoczęcie roku harcerskiego, wspólne ognisko wieczorno-nocne, pieczenie kiełbasek, grochówka,  zabawy i gry, nocowanie w przygotowanych namiotach, gra nocna itp.
Miejsce: Biwak z ogniskiem na posesji przy parku Mazowsze, przy ulicy Jaronia Kowalskiego, przy Banderozie.

kontakt: phm Iwona Horsztyńska
iwona.horsztynska@zhp.net.pl