III Hufcowy Wieczorek Poetycki – „Jesień”

 

Witam was wszystkich!
Razem z druhem Adamem serdecznie zapraszamy was na 3 z serii 4 wieczorków poetyckich organizowany przez nas w hufcu. Tematem jest JESIEŃ, a także wszystkie rzeczy które (wg was rzecz jasna) z się z nią łączą.
Wieczorek będzie podzielony na 2 części:
I. Część programowa – czyli to, co ja i druh Adam przygotowaliśmy (wiersze, muzyka, anegdoty etc.)
II. Konkurs – na wieczorku, tuż po części programowej, odbędzie się konkurs recytacji wierszy. Może to być jakikolwiek wiersz związany z jesienią, aczkolwiek preferowalibyśmy własny. Przewidujemy nagrodę za najlepszą recytację!
Czas: 26.11.2017, 18:15 – 19:45
Miejsce: Hufiec ZHP Pruszków, ul. Jasna 2
Do zobaczenia!
dh Krzysztof Krasoń i dh Adam Konecki

Informacja na facebooku

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.