Mocna 14stkowa ekipa na regatach

 1-go września na regatach w Jedlni-Letnisko

1 września wybraliśmy się 14-stkowo wraz z członkami klubu ZJAWA na 6. Regatach Diecezji Radomskiej. Wystawiliśmy 3 załogi. Było słonecznie, wesoło i żeglarsko.

Myślę że następne wyjazdy będą bardziej liczne, ale póki co mamy zdecydowanie za mało sterników, aby tworzyć więcej załóg. Chcielibyśmy do naszych przyszłych zajęć harcerskich, także na zbiórkach włączyć więcej elementów żeglarstwa (technik żeglowania, szkutnictwa- zajęcia praktyczne przy hufcowej żaglówce), na wiosnę jest planowany kurs na żeglarza w Warszawie i planujemy więcej zajęć na wodzie poza i w trakcie obozu, taki jest plan.

 

Zdjęcia z naszej przygody znajdziecie także w galerii i pod linkiem

 

 

A przy okazji zachęcam wszystkich zainteresowanych żeglarstwem także na zajęcia hufcowego klubu żeglarskiego „Zjawa” z którym uczestniczyliśmy na regatach, a ich posty o zajęciach znajdziecie na hufcowym, a także 14-stkowym fanpage. https://www.facebook.com/HKZ.Zjawa/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.