Kontakt

Komendant szczepu:

Komendant szczepu:
pwd Paweł Horsztyński
Pawel.Horsztynski@zhp.net.pl
tel: 501 502 999 

Z-pcy komendanta szczepu:


dh Artur Joński
Artur.Jonski@zhp.net.pl
tel: 882 067 349 

phm Iwona Horsztyńska
Iwona.Horsztynska@zhp.net.pl
tel: 519 834 253 
pwd Krzysztof Pawlina 
Krzysztof.Pawlina@zhp.net.pl 

Skarbnik:

druhna Małgorzata Pawlina
Malgorzata.Pawlina@zhp.net.pl 
tel: 663 284 388

Kwatermistrz:

dh Andrzej Więckowski
Andrzej.Wieckowski@zhp.net.pl

Instruktor szczepu ds. kontaktów zewnętrznych:


phm Iwona Horsztyńska
Iwona.Horsztynska@zhp.net.pl   
tel. 519 834 253

Mail szczepowy: 

14mdhiz@pruszkow.zhp.pl


Drużynowi

14 MGZ  SP nr 10, nr 5 i nr 9 „Leśni wędrowcy”

Drużynowy:
 
dh Daniel Dymek
Daniel.Dymek@zhp.net.pl tel: 884 605 361

14 MDH im. Stefana Czarnieckiego SP 9, SP 10 i SP 5

Drużynowa:
Druhna Weronika Kacprowicz
Weronika.Kacprowicz@zhp.net.pl
tel: 603 040 672 

14 MDS

Drużynowy:
Dh Ignacy Różański
Ignacy.Rozanski@zhp.net.pl
tel: 690 992 700 

Krąg Starszyzny i Instruktorów „Zielony Dąb”

Szef Kręgu:
pwd Przemysław Osmański
Przemyslaw.Osmanski@zhp.net.pl

Komisja Stopni Wędrowniczych

Szef Komisji:
pwd Michał Sopiński
Michal.Sopinski@zhp.net.pl
Zgłoszenia do KSW na adres ksw14@grupy.zhp.net.pl

Sekcja żeglarska „14 w skali Beauforta”

Szef Sekcji:
pwd Paweł Horsztyński
Pawel.Horsztynski@zhp.net.pl