Kontakt

Szczep 14 Mazowieckich Drużyn Harcerskich i Zuchowych

Komendant szczepu:

phm Iwona Horsztyńska  

Iwona.Horsztynska@zhp.net.pl   

tel. 519 834 253

Z-ca komendanta szczepu:

dh Artur Joński   

Artur.Jonski@zhp.net.pl  

tel: 882 067 349

II-gi z-ca komendanta szczepu:

pwd Mariusz Pawlina

Mariusz.Pawlina@zhp.net.pl

Skarbnik:

dh Andrzej Więckowski

 Andrzej.Wieckowski@zhp.net.pl 

Mail szczepowy: 

14mdhiz@pruszkow.zhp.pl
14 Mazowiecka Gromada Zuchowa 'Łowcy Muszelek' 9 i 10


14 MGZ   SP nr 9

Drużynowy:

dh Adam Konecki   

Adam.Konecki@zhp.net.pl tel: 882 911 364


14 MGZ  SP nr 10

Drużynowy:

dh Ignacy Różański

Ignacy.Rozanski@zhp.net.pl

tel: 690 992 700


14 Mazowiecka Drużyna Harcerska im. Stefana Czarnieckiego


14 MDH im. Stefana Czarnieckiego SP 9 i SP 10

Drużynowy:

dh Bartłomiej Horsztyński

Kontakt:

Bartek.Horsztynski@zhp.net.pl

tel: 519 857 511


14 Mazowiecka Drużyna Starszo harcerska z patrolem wędrowniczym


14 MDS w ZS1

Drużynowy:

dh Krzysztof Krasoń

Kontakt:

Krzysztof.Krason@zhp.net.pl

tel: 882 069 151