Kontakt

Komendant szczepu:

phm Iwona Horsztyńska  

Iwona.Horsztynska@zhp.net.pl   

tel. 519 834 253

Z-ca komendanta szczepu:

dh Artur Joński   

Artur.Jonski@zhp.net.pl  

tel: 882 067 349

II-gi z-ca komendanta szczepu:

pwd Mariusz Pawlina

Mariusz.Pawlina@zhp.net.pl

Skarbnik:

dh Andrzej Więckowski

 Andrzej.Wieckowski@zhp.net.pl 

Mail szczepowy: 

14mdhiz@pruszkow.zhp.pl

[fruitful_ibox_row]
[fruitful_ibox column=”ffs-three-one” title=”14 Mazowiecka Gromada Zuchowa ‚Łowcy Muszelek’ 9 i 10″]


14 MGZ   SP nr 9

Drużynowa:

dh Aleksandra Wasilewska

Aleksandra.Wasilewska@zhp.net.pl

tel: 512 989 623


 

14 MGZ  SP nr 10 i nr 5

Drużynowy:

dh Ignacy Różański

Ignacy.Rozanski@zhp.net.pl

tel: 690 992 700


[/fruitful_ibox]
[fruitful_ibox column=”ffs-three-one” title=”14 Mazowiecka Drużyna Harcerska im. Stefana Czarnieckiego”]


14 MDH im. Stefana Czarnieckiego SP 9 i SP 10 i SP 5

Drużynowy:

dh Bartłomiej Horsztyński

Kontakt:

Bartek.Horsztynski@zhp.net.pl

tel: 519 857 511


[/fruitful_ibox]
[fruitful_ibox column=”ffs-three-one” title=”14 Mazowiecka Drużyna Starszo harcerska z patrolem wędrowniczym” last=”true”]


14 MDS w ZS1

Drużynowy:

Drużynowy Daniel Roguski

Kontakt:

Daniel.Roguski@zhp.net.pl

tel: 532 335 73


[/fruitful_ibox]
[/fruitful_ibox_row]