Kontakt

Komendant szczepu:

Komendant szczepu:
pwd Paweł Horsztyński
Pawel.Horsztynski@zhp.net.pl
tel: 501 502 999 

Z-pcy komendanta szczepu:


phm Iwona Horsztyńska
Iwona.Horsztynska@zhp.net.pl
tel: 519 834 253 

Skarbnik:

druhna Małgorzata Pawlina
Malgorzata.Pawlina@zhp.net.pl 
tel: 663 284 388

Kwatermistrz:

dh Andrzej Więckowski
Andrzej.Wieckowski@zhp.net.pl

Instruktor szczepu ds. kontaktów zewnętrznych:


phm Iwona Horsztyńska
Iwona.Horsztynska@zhp.net.pl   
tel. 519 834 253

Kontakt szczepowy:

14mdhiz@pruszkow.zhp.pl tel. 222 662 468


Drużynowi

14 MGZ „Leśni wędrowcy”  SP nr 5

Drużynowy:
 
dh Daniel Dymek
Daniel.Dymek@zhp.net.pl tel: 884 605 361

14 MGZ   SP nr 9

Drużynowa:
dh Aleksandra Mioduszewska
Aleksandra.Mioduszewska@zhp.net.pl tel: 222 662 468

14 MDH im. Stefana Czarnieckiego
SP nr 9

Drużynowa:
Druhna Weronika Kacprowicz
Weronika.Kacprowicz@zhp.net.pl
tel: 603 040 672 

14 MDH
SP nr 5

Drużynowa:
Druhna Antonina Mioduszewska
Antonina.Mioduszewska@zhp.net.pl
tel: 500 654 055 

14 MDS

Drużynowy:
Dh Igor Popiołek
Igor.Popiolek@zhp.net.pl
tel: 534 512 300 

Krąg Starszyzny i Instruktorów „Zielony Dąb”

Szef Kręgu:
phm Iwona Horsztyńska
Iwona.Horsztynska@zhp.net.pl

Komisja Stopni Wędrowniczych

Szef Komisji:
pwd Michał Sopiński
Michal.Sopinski@zhp.net.pl
Zgłoszenia do KSW na adres ksw14@grupy.zhp.net.pl

Sekcja żeglarska „14 w skali Beauforta”

Szef Sekcji:
pwd Paweł Horsztyński
Pawel.Horsztynski@zhp.net.pl